Nieustannie poszukujemy nowych,
coraz lepszych rozwiązań.

Polityka

System zarządzania jakością

Polwit II prowadzi politykę jakości zgodną z przepisami prawa i wytycznymi, które mają zastosowanie w działalności firmy i umożliwiają profesjonalną współpracę z firmami farmaceutycznymi. Wdrażając System zarządzania jakością dbamy o rozwój firmy, jednocześnie podnosząc poziom obsługi dla naszych klientów.

Najwyższą jakość staramy się osiągnąć poprzez szkolenia i podnoszenie kwalifikacji całej kadry pracowniczej. Wiedza i umiejętności naszych pracowników gwarantują fachowy zakres usług na każdym etapie realizacji – począwszy od przyjęcia zlecenia, poprzez składowanie, odpowiednie warunki transportu i dystrybucję do wyznaczonego celu.

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja naszych Klientów dlatego działamy zgodnie z polityką jakości i w pełni angażujemy się we wszelkie działania, które wpływają na jej poprawę. Przekonani, że tylko najwyższy standard usług, doświadczenie naszych pracowników, wysokiej klasy samochody transportowe i pełen profesjonalizm w wykonaniu powierzonych zadań zbudują dobre relacje z Klientem.

Mamy świadomość, że wszystko co robimy w zakresie jakości jest niezbędne i potrzebne. Dlatego dbamy o doskonalenie systemu i cały czas poprawiamy jakość świadczonych usług. Nieustannie szukamy nowych, lepszych, rozwiązań by jeszcze lepiej realizować naszą misję.

Nasze działania na rzecz jakości

Nasze działania są sukcesywnie kontrolowane i poddawane ciągłej weryfikacji w celu doskonalenia systemu zarządzania jakością w naszej firmie.

Okresowo przeprowadzane są audyty wewnętrzne, które mają na celu sprawdzanie efektywności funkcjonowania firmy i wszystkich jej działań.

Stosujemy wytyczne oparte na Dobrej Praktyce Dystrybucyjnej

Prowadzimy badanie tendencji rozwoju gospodarki globalnej i krajowej dla zapewnienia optymalnych usług i uzyskania najwyższego poziomu jakości realizowanych zleceń.

Zgodnie z ustalonymi wymaganiami jakościowymi, szczegółowej weryfikacji podlegają wszyscy podwykonawcy, z którymi nawiązujemy współpracę.

Szkolenia całego personelu pozwalają zapewnienić odpowiednie kwalifikacje oraz motywowują do wykonywania działań jakościowych.