Rozwijamy się, uczymy i doświadczamy
a satysfakcja klientów jest dla nas nagrodą.

Firma

O nas

Nasza firma specjalizuje się w chłodniczym transporcie międzynarodowym, wymagającym kontrolowanej temperatury. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do wszystkich firm, mających zapotrzebowanie na przewóz towarów w zakresie temperatur od – 18 do + 25 stopni Celsjusza.

Prowadzimy usługi transportowe dla firm rynku farmaceutycznego i branż pokrewnych Jednocześnie chętnie podejmujemy się także transportu innych produktów: artykułów spożywczych, warzyw, owoców, materiałów budowlanych i wielu innych.

Firma Polwit II została założona w 1997 roku i posiada. kilkunastoletnie doświadczenie w transporcie chłodniczym jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dysponujemy w pełni wyposażoną, nowoczesną flotą chłodni, do których należą zarówno samochody dostawcze, jak również chłodnie o ładowności do 22 ton.

Nasze biura położone są w dogodnej lokalizacji, między Zieloną Górą a Poznaniem. Obszarem naszej działalności jest cała Unia Europejska. Chętnie podejmujemy transporty także do takich państw, jak Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia czy Norwegia. W ciągu kilku godzin jesteśmy w stanie podjąć niemal każde zlecenie na ładunek i transport – bez względu na lokalizację.

Szczycimy się faktem, iż zaufały nam największe firmy spedycyjne w Europie oraz Klienci, będący potęgą w produkcji leków oraz artykułów spożywczych.

Nasza misja

Chcemy być liderem w transporcie produktów farmaceutycznych.
Na drodze rozwoju konsekwentnie dążymy do celu, jakim jest współpraca z największymi producentami w branży farmaceutycznej.

 

Nasze cele

Nie stoimy w miejscu. Rozwijamy się. Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania i z optymizmem patrzymy w przyszłość.

Cały czas podnosimy poziom naszych usług. Kompleksowe wykonywanie zleceń zgodnie z wymogami klienta i obowiązującymi przepisami prawa transportowego oraz dystrybucji środków farmaceutycznych.

Wychodząc naprzeciw największym koncernom farmaceutycznym, dostosowujemy naszą flotę do ich potrzeb. Prowadzimy nieprzerwaną kontrolę by terminowo, bezpiecznie i rzetelnie realizować powierzone zadania.

Szukamy i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania transportowe i finansowe związane z dystrybucją leków.

Odpowiednio dobieramy i szkolimy naszą kadrę pracowniczą. Dzięki czemu gwarantujemy profesjonalną obsługę, zgodną ze wszystkimi standardami i procedurami wymaganymi np. przez Unię Europejską.

Gwarantem osiągnięcia założonych celów jest wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001 jak i DPD.